Jak rozmrozić zbrojenie przed zalaniem betonem? – Wynajmij myjkę na gorącą wodę i rozpuść śnieg.

Do czego naszym klientom wynajem myjki z grzaniem wody w okresie zimowym? Ależ oczywiście, że firmy budowlane potrzebują bardzo często przez zalaniem betonem zbrojenia rozpuścić lód, śnieg znajdujący się na fundamencie, stropie.

Bo mimo, iż beton można lać w warunkach zimowych to nie można go lać na zamarznięte zbrojenie!

Co to jest myjka z grzaniem wody, jak ją podłączyć i dlaczego właśnie taki sposób jest najskuteczniejszy?

  1. Myjka z grzaniem wody np. Karcher HDS 5/15 230V lub myjka Karcher HDZ 10/20 380V to myjki, ciśnieniowe z grzaniem wody czyli z kotłem, w którym woda w sposób ciągły jest podgrzewana zanim wyleci z dyszy.
  2. Dzięki temu możemy spryskać śnieg, lód, zamarznięte zbrojenie z pomocą wody o temperaturze nawet 99 stopni Celsjusza!
  3. Dzieje się do szybko przy wydatku wody na poziomie 500 do nawet 1000l/h.

Dlaczego tak a nie inaczej? Dlaczego nie poczekać aż śnieg sam stopnieje? Dlaczego warto wypożyczyć Karcher na gorącą wodę i przyśpieszyć pracę bez czekania aż śnieg sam stopnieje?

  • Opóźnienie w pracach jest na pewno będzie bardziej kosztowne.
  • Zamówienie kolejnego transportu betonu z betoniarni to kolejna niewiadoma
  • Kolejny temat to szybkość działania, taka myjka jest w stanie pomóc roztopić śnieg i lód z płyty o wymiarach 60-70 m2 w przeciągu 1h!

Jeśli szukasz możliwości wynajmu myjki Karcher z grzaniem wody to zapraszam do kontaktu. Katowice ul. Siedliska 10, wynajem myjek Karcher.