Wynajem myjek ciśnieniowych Karcher

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem myjek ciśnieniowych Karcher, Husqvarna oraz innych producentów. W swojej ofercie posiadamy myjki grzejące wodę oraz myjki na zimną wodę. Myjki dopasowane do potrzeb i zadania jakie występuje w Państwa przypadku.

W swojej ofercie posiadamy myjki od 150 do 500 Bar.

Myjki zasilane 230V, myjki spalinowe PB95 i myjki zasilane Dieslem.

Myjki z grzaniem wody i myjki bez grzania wody.

Nie wiesz jaka myjka sprawdzi się w Twoim wypadku? ZADZWOŃ i ZAMÓW JUŻ DZIŚ.

Do czego można wykorzystać myjkę ciśnieniową Karcher?

  • Czyszczenie kostki brukowej przy pomocy myjki ciśnieniowej  od 150 do 250 bar, która w połączeniu z turbo dyszą pozwala na pozbycie się zabrudzeń między kostkami.
  • Czyszczenie dachów z pomocą myjki ciśnieniowej najlepiej z grzaniem wody oraz z pianownicą. Pianownicą pozwala na naniesienie środka na całej powierzchni dachu a myjka z dyszą turbo pozwala na jego dokładne wypłukanie.
  • Mycie elewacji z pomocą myjki ciśnieniowej talerza do powierzchni płaskich oraz odrobiną chemii pozwoli na usunięcie glona czyli zielonego zabrudzenia z elewacji wszelkiego rodzaju.
  • Czyszczenie maszyn, koparek, pojazdów i innych urządzeń.

Zadzwoń i zamów wynajem myjki

+48 665656002

Myjka o ciśnieniu 500 bar jest urządzeniem służącym do czyszczenia powierzchni za pomocą strumienia wody pod bardzo wysokim ciśnieniem. Ciśnienie 500 bar oznacza, że woda jest wydzielana pod ogromnym ciśnieniem, co pozwala na skuteczne usuwanie brudu, plam, osadów i innych zanieczyszczeń z różnych powierzchni.

Myjki ciśnieniowe o tak dużej sile działania są często używane do czyszczenia powierzchni przemysłowych, np. maszyn, elementów budowlanych, samochodów, czy urządzeń. Mogą być również stosowane do prac czyszczenia w rolnictwie, np. czyszczenia maszyn rolniczych, a także do zastosowań komercyjnych i domowych, takich jak czyszczenie tarasów, podjazdów, czy elewacji budynków. Dzięki wysokiemu ciśnieniu woda może skutecznie usuwać brud nawet z trudno dostępnych miejsc, co czyni myjkę ciśnieniową bardzo przydatnym narzędziem w różnego rodzaju zastosowaniach. Jednak należy używać jej ostrożnie, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni, które mogłoby być spowodowane zbyt wysokim ciśnieniem wody.

W ofercie posiadamy myjki do małych robót porządkowych o mocy 150 do 170 Bar na 230V oraz myjki profesjonalne od 170 Bar do nawet 250 Bar. Myjki z podgrzewaniem wody to myjki, które poradzą sobie z zabrudzeniami tłustymi, usuną wszelkiego rodzaju plamy z oleju,paliwa, ropy oraz ich pochodnych.

Nasza wypożyczalnia myjek ciśnieniowych pozwala na dobranie sprzętu do konkretnego zadania:

  • myjki z grzaniem wody do zadań wymagających gorącej wody i ciśnienia wody do 150 Bar
  • myjki ciśnieniowe z grzaniem wody na siłę do 250 Bar
  • myjki małe na „zimną wodę” do 150 Bar o przepływie do 550l/h
  • myjki o sile uderzenia 250 Bar oraz z przepływami na poziomie 1000l/h

Zarezerwuj myjkę ciśnieniową w naszej wypożyczalni

+48 665656002