Wynajem mobilnej myjki spalinowej zasilanej DIESLEM.

Na rynku jest bardzo niewiele myjek, które grzeją wodę a przy okazji nie potrzebują prądu do generowania ciśnienia. Ale wytłumaczmy to w szczegółach.

Większość myjek z grzaniem wody w przypadku firmy Karcher oznaczonych Karcher HDS to myjki które grzeją wodę z pomocą kotła na olej napędowy.

Jednak w prawie wszystkich do generowania ciśnienia potrzeba prądu 230V lub prądu 380V. Czyli ropę lejemy aby grzać ale prąd potrzebujemy do pracy z ciśnieniem.

Na rynku od jakiegoś czasu pojawiły się myjki ciśnieniowe w których mamy 2 obiegi spalinowe. Obieg pierwszy to generator spalinowy który zasila pompę wody, generując ciśnienie natomiast drugi obieg spalinowy odpowiada za grzanie wody.

Dzięki temu do działania takiego sprzętu potrzeba tylko wody. Woda może być dostarczona z mauzera, wodociągów, studni czy innego rezerwuaru.

Poniżej widzimy model w wersji rurowej – cage, kocioł jest odpowiedzialny za grzanie wody.

Na kolejnym obrazku widzimy silnik spalinowy odpowiedzialny za napędzanie pompy. Taka myjka pozwala osiągnięcie 200 Barów o temperaturze 80 stopni Celsjusza z przepływem na poziomie 800l/h.

Zapraszamy do wynajmu najbardziej mobilnej myjki do profesjonalnego czyszczenia.