Wszystko o zagęszczaniu gruntu zagęszczarką.

Do czego służy zagęszczarka do gruntu i ile kosztuje?

Urządzenie do zagęszczania gruntu czyli zagęszczarka gruntowa to bardzo przydatne narzędzie. Niestety do pojedynczych czy okazjonalnych zadań lepiej takie urządzenie jest wypożyczyć a nie kupować. Wynajem jest tańszy, szeroko dostępny oraz w przypadku wynajmu odchodzi nam temat serwisowania sprzętu!

Zagęszczarki do gruntu – wypożyczalnia Katowice RentTools.pl

Nasza wypożyczalnia oferuje szeroki asortyment narzędzi czyszczących, młotów wyburzeniowych oraz zagęszczarek do gruntu. W przystępnej cenie każdy może skorzystać z wynajmu w naszej wypożyczalni.

Dołącz do grano klientów naszej wypożyczalni w Katowicach i pracuj wydajniej i szybciej.

 Najczęstsze zastosowanie zagęszczarki to:

– ubijanie/zagęszczanie gruntu czyli ubicie poprzez drgania jakie na podłoże wywiera płyta zagęszczarki.

– wykorzystywana w czasie układania chodników, kostki brukowej,

– do przygotowania podłoża ale również do wyrównania kostki brukowej

Warto zaznaczyć iż zagęszczarki mogą być wykorzystywane na każdym rodzaju powierzchni. Piasek, żwir czy inny rodzaj gleby to wszystko powierzchnie ubijane za pomocą zagęszczarki.

Jeśli zatem chciałbyś równą silnie zagęszczoną powierzchnię pod wszelkiego rodzaju tereny od garaży poprzez altany, równy trawnik to zagęszczarka doskonale się sprawdzi.

Dobór zagęszczarki do rodzaju zadania.

Zagęszczarki mogą ważyć 50 kg czy nawet 500kg. Szeroki zakres pozwala na wybór właściwego urządzenia w zależności od zadania do wykonania. Mniejsze będą bardziej mobilne, łatwiejsze w transporcie natomiast zagęszczarki 500kg to już urządzenia do dużych projektów budowlanych.

Ceny wynajmu zaczynają się od 70 zł za dobę lecz mogą być znacznie niższe jeśli wynajem będzie trwał 2,3 czy większą ilość dni.

Dostawa zagęszczarek gruntu do klientów na śląsku

Dowozimy, wiec jeśli nie dysponujesz transportem, my dowieziemy gotową zagęszczarkę na Twoją budowę na terenie całego Śląska. Obsługujemy takie miasta jak: Katowice, Sosnowiec, Mikołów, Tychy, Chorzów oraz inne miasta.