Agregaty malarskie Graco na wynajem – wypożyczalnia agregatów

Urządzenia do natrysku bezpowietrznego, pistolety do malowania, wałki bezpowietrzne, lance do malowania natryskowego, węże wysokociśnieniowe, końcówki, filtry, części zamienne i akcesoria niekoniecznie są drogie. Artykuły w naszym sklepie obejmują całą gamę zastosowań do wykańczania powierzchni i pozwalają skorzystać nie tylko z naszych niskich cen, ale także z doskonałej obsługi. Od wielu lat oferujemy wysokiej jakości urządzenia bezpowietrzne i pistolety lakiernicze w przystępnych cenach dla profesjonalnych malarzy, dekoratorów, stolarzy, dekarzy, rzemieślników i ambitnych majsterkowiczów. Znajdziesz tutaj nowe, a także używane urządzenia bezpowietrzne oraz możesz sprzedać swoje stare lub używane urządzenia. Z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę – po prostu kliknij naszą sekcję WYNAJEM.

Bezpowietrzne pistolety natryskowe i pistolety wysokociśnieniowe różnych producentów, takich jak Graco, Wagner i FARBMAX, można znaleźć na naszej stronie pojedynczo lub w zestawie z filtrem, końcówkami i wężami. Oferujemy również części zamienne Airless. Jeśli nie masz pewności, czy naprawa urządzenia jest naprawdę warta swojej ceny, możesz zadzwonić na naszą infolinię i porozmawiać z naszymi wysoce kompetentnymi ekspertami Airless, którzy szczegółowo odpowiedzą na wszystkie pytania.

Ze względu na wysoką trwałość i wyjątkowo twardy materiał, nasze srebrne końcówki FARBMAX wykonane z twardego węglika wolframu okazały się bardzo skuteczne w pistoletach natryskowych Airless. Te standardowe dysze natryskowe są kompatybilne z uchwytami Wagner, Titan i Graco. Zapoznaj się z naszą tabelą, aby dowiedzieć się, które wiercenia są potrzebne do planowanej operacji.

Jeśli twój pistolet natryskowy Airless nie pasuje do węża, możesz poszerzyć lub zawęzić gwint za pomocą jednego z naszych adapterów. Jeśli chodzi o podłączanie jednego węża do drugiego, mamy w magazynie różnorodne części łączące. Filtry ssące, filtry do urządzeń i pistoletów do urządzeń do natrysku bezpowietrznego są kompatybilne ze wszystkimi popularnymi producentami i, w zależności od modelu, mogą być stosowane do lakierów, grubowarstwowych i dyspersyjnych. W przypadku wysoko lub trudno dostępnych miejsc pracy zalecamy stosowanie urządzeń przedłużających, takich jak lance, które pozwolą dotrzeć do wszystkich narożników ścian, sufitów i podłóg oraz zmniejszą wysiłek podczas pracy na dachach.

Kupowanie w naszym sklepie internetowym jest tanie i wolne od ryzyka. Wszystkie produkty prezentowane w naszym sklepie są w magazynie i mogą zostać natychmiast wysłane.