Agregaty malarskie do malowania

Nasza firma oferuje imponującą linię agregatów do wszystkich zastosowań i potrzeb użytkowników. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym wykonawcą malowania, majsterkowiczem, właścicielem domu do wynajęcia, czy też potrzebujesz go do przemysłowego wykańczania, znajdziesz najbardziej niezawodne, trwałe, dokładne i oszczędzające czas opryskiwacze w branży.

Wybór odpowiedniego rozpylacza może być zniechęcający. To nie jest jeden rozmiar dla wszystkich. Wiele czynników wpływa na wybór odpowiedniego rozpylacza do pracy. Znajomość dokładnie tego, co natryskujesz i wymagań związanych z pracą, znacznie ułatwi wybór odpowiedniego urządzenia do malowania. Poniższe pytania pomogą Ci dokonać właściwego wyboru i zapewnią niezawodność i wydajność, jakiej możesz oczekiwać od urządzenia natryskowego Graco.
Wybór odpowiedniego rozpylacza farby

  1. Jakie materiały będziesz malować?

Rodzaj natryskiwanego materiału określi wymagany rozmiar końcówki natryskowej. Rozpylacze do farb są przystosowane do określonych rozmiarów dysz, więc jeśli planujesz natryskiwać różne materiały, będziesz musiał wypożyczyć agregat o większej wszechstronności. Sprawdź wymagania dotyczące minimalnego rozmiaru dyszy dla materiału, który ma być rozpylany i porównaj je z maksymalnym rozmiarem dyszy pistoletu do malowania, który chcesz kupić. Wszystkie agregaty malarskie farby Graco obsługują do maksymalnego rozmiaru końcówki, a zazwyczaj większe jednostki klasy wykonawczej są bardziej zdolne do natryskiwania grubszego materiału wymagającego większego rozmiaru końcówki.

  1. Ile litrów tygodniowo będziesz rozpylać?

Nie wszystkie agregaty malarskie są przeznaczone dla wykonawców, którzy wykonują natryski w pełnym wymiarze godzin. Nasza wypożyczalnia oferuje urządzenia natryskowe przeznaczone dla właścicieli domów prowadzących małe projekty, aż do profesjonalnych urządzeń natryskowych zaprojektowanych z myślą o potrzebach wykonawców prac lakierniczych w pełnym wymiarze godzin.

  1. Jakie rodzaje powierzchni będziesz spryskiwać?

Różne powierzchnie wymagają różnych materiałów i jakości wykończenia. Musisz wziąć pod uwagę materiał i pożądane wykończenie, aby wybrać odpowiedni natrysk i dyszę natryskową.

  1. Jakim dysponujesz budżetem? Wynajmij zamiast kupować!

Wynajem agregatu do malowania. Nie chcesz kupować zbyt dużo i płacić za więcej niż to, czego potrzebujesz, ani nie chcesz kupować za mało i napotykać frustracji. Ceny wynajmu są bardzo zróżnicowane i zależą od wymagań agregatu malarskiego. Kilka ważnych specyfikacji, które należy wziąć pod uwagę, poza ceną przy zakupie pistoletu do malowania, to maksymalny rozmiar dyszy, źródło zasilania, kompatybilność materiałowa i ilość galonów natryskiwanego materiału tygodniowo.